zaterdag 13 september
Locatie: NijeveenNa Fratsen, Krang en De Ketterse Fanfare is Dancing Dollekamp het nieuwste muziekproject van de Twentse alleskunner André Manuel. Het is snoeihard. Het is fluisterzacht. Het is Hollandsche Romantiek botsend met Buitenaards Leven. Ze zingen in het Twents, in het Nederlands, in het Duits, in het Engels en op speciaal verzoek zo goed als ook nog in het West- Congolees. Er zijn twee drummers, vier gitaristen, twee bassisten, een trekzakker, een toetsenist en iemand op de midwinterhoorn waarbij we eerlijkheidshalve moeten vermelden dat de man op de midwinterhoorn zo goed als altijd verhinderd is. Deze groep muzikanten “staan aan de basis van een geluid dat het beste van pakweg The Black Crowes en Bob Dylan combineert”, aldus de Stentor.
Dancing Dollekamp besta…
Na Fratsen, Krang en De Ketterse Fanfare is Dancing Dollekamp het nieuwste muziekproject van de Twentse alleskunner André Manuel. Het is snoeihard. Het is fluisterzacht. Het is Hollandsche Romantiek botsend met Buitenaards Leven. Ze zingen in het Twents, in het Nederlands, in het Duits, in het Engels en op speciaal verzoek zo goed als ook nog in het West- Congolees. Er zijn twee drummers, vier gitaristen, twee bassisten, een trekzakker, een toetsenist en iemand op de midwinterhoorn waarbij we eerlijkheidshalve moeten vermelden dat de man op de midwinterhoorn zo goed als altijd verhinderd is. Deze groep muzikanten “staan aan de basis van een geluid dat het beste van pakweg The Black Crowes en Bob Dylan combineert”, aldus de Stentor.
Dancing Dollekamp bestaat uit: André Manuel, Adri Karsenberg, Frits Rietman, Theun Supheert, Jaap Elzenga, Bert Kuiper, Dries Bijlsma, Henk Jan Hoekjen en Jacob Raatjes. Ook zijn er nog een paar losse vaste leden in de persoon van Arjen de Vreede en Roeland Drost. Maar het kan ook zo maar zijn dat er nog een 34 koppen tellend dameskoor vanuit de kelders van onze fabriek wordt getrokken. Dit is echter optioneel.
Dancing Dollekamp komt donders graag voor jullie spelen in de Kaashal. Dat je het weet!
Mark Lotterman brengt op 11 april zijn nieuwe album “het regent nooit de hele dag” uit.
André Manuel zingt met Mark Lotterman mee op “Wie komt me helpen?” over een vrouw die hulp nodig heeft, maar er niet om vraagt. Op zich heeft Dancing Dollekamp geen hulp nodig, toch vroegen we Mark Lotterman om mee te komen. En dat doet hij. Dolle boel!
Na een afwezigheid van 6 jaar, waarin Mark werkzaam was in jeugdzorg, kwam Rotterdamse songwriter vorig jaar maart terug met “Stedentrip”, zijn eerste Nederlandstalige album. “Het regent nooit de hele dag” is de opvolger daarvan. Zeven liedjes over de rol van ouders, en de gevolgen van het maakbaarheidsdenken. Ook is hier weer de eenzame puber; een thema dat Lotterman ook al bezong met Lucky Fonz III in Spotify-kraker: “Ze weten niets”. Net als de voorganger is ook dit album opgenomen met een JVC-keyboard uit 1981, dat Lotterman op zijn 15e erfde van zijn vader.
Tussen 2007 en 2017 bracht Mark Lotterman 5 platen uit en tourde hij door binnen- en buitenland. Hij deelde het podium met Johnny Dowd, Simon Vinkenoog, Jim White en opende meerdere shows voor De Dijk en Sivert Høyem.
Combineer het concert met een Vegamaal! Janneke kookt voor ieder concert een 3-gangen-vegamaal dat goed in de smaak valt bij de gasten. Je wordt ontvangen in ons stoer ingerichte pop-up-restaurant dat zich achter de Kaashal (de concertzaal) bevindt. Samen met je vrienden deel je de (lange) tafel met andere muziekliefhebbers, of met de artiest zelf. Zo ontstaan iedere concertavond weer leuke ontmoetingen en verrassende gesprekken. En daarna muzikaal genieten!